Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trička level 2

23. 6. 2022

Napadlo mě si nechat udělat trika s novým logem, kvalitněji, lépe. 

Stará trika, která jsem měl po několika vypráních prostě změnily vzhled a logo bylo to tam..

Takže nastalo hledání někoho, kdo mi vyrobí trička levně a rychle.

 

No rozeslal jsem pár poptávek a nejrychleji se mi ozvali z Mpotisk a začalo domlouvání. Jako musím uznat, že jsou to profíci. A ne, tohle není placená reklama, Toto je prostě můj názor, o který se chci podělit. Ani pořádně nevím s kým jsem komunikoval. Ale jednání bylo prostě pecka. Doptávali se na potisky magnetek, klíčenek a trik.. prostě paráda, dokonce byli tak rychlí, že jsem balík měl už druhý den doma. Následující den totiž byla akce na základní škole. 

viber_image_2022-06-23_16-36-15-428.jpg

No ale k borcům z Mpotisk Opravdu komunikace na vysoké úrovni. posílali dokonce fotky z výroby. Takže fakt paráda. A co víc, už vím, že si od nich nechám dělat nový ubrus, další klíčekny, hrnek a asi i mikinu na chladnější dny...

viber_image_2022-06-23_16-36-15-063.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Až postupem času určitě přidám aktualizaci na to jak jsou trička kvalitní a co vydrží potisk. Snad mi po roce používání neupadne písmenko, neodlepí se logo... protože ty trika vypadají fakt kvalitně. A co jsem se díval, používají nějaký dobrý systém na potisk. Takže doufám, že jsem našel dodavatele věcí s mým logem.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář