Jdi na obsah Jdi na menu
 


Focení Hurvínka na zborovické trati

1. 10. 2022

Byli jsme účastníky akce s názvem : Focení Hurvínka M131.1454 na zborovické trati dne 1.10.2022 .

kjuhuj.jpg

Za sebe musím uznat perfektní organizaci přesunů. Perfektní domluvu s organizátorem akce p. Stanislavem Plachým

Paní Janě Plaché za možnost svezení se tímto motorákem synovi.

proweb.jpg

Akce se konala pouze pro pozvané účastníky, tudíž bez otravných "civilů", kteří by lezli do záběrů. Počasí dokonce také vyšlo. Nejlepší místo bylo na polní cestě za zastávkou Šelešovice. Tam se nám líbilo nejvíce. Tam je opravdu krásný fotoflek. 

Jako statisté byly dvě krásné škodovky a super traktor s traktoristou... Ti focení dodali ten správný šmrnc.. 

Akce probíhala od ranní 9 hodiny a trvala do 14:00, kdy jsme se rozloučili na nádraží ve Zdounkách. Celá trať se vede malebnou krajinou, kde pokud se díváte z okna uvidíte krásné výjevy umění přírody. Kopce, pole, lesy, louky. Opravdu tato trať stojí za to projet s foťákem u pasu. Zastávky na trati mají svoje kouzlo. Dýchlo tam na mě mé mládí. Vzpomínky z dětství, kdy jsem ve Skrbeni pozoroval vlaky přijíždějící z Olomouce nebo Náměště. 

Takže si myslím, že akce se velmi povedla a ano, můžu vřele doporučit projížďku po této trati. Motoráky 810 tomu dodávají ten správný ráz a nádech.. 

nhn.jpg

FOTOGALERIE: TADY

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Stanislav Plachý , 1. 10. 2022 22:05)

Bylo mi ctí tuto akci pořádat. Jsem rád, že se tu sešla bezva parta lidí, která našla stejný vkus při focení na zborovické trati. Pevně doufám, že to nebyla poslední fotoakce na této trati