Jdi na obsah Jdi na menu
 


vagon G10 - HOTOVO

20. 2. 2024

20. 02. 2024

Další malý vagon do sbírky modelů. Zase papír 1:25. Tentokrát z jiné epochy. Hodící se k parním lokomotivám. Takže až budu stavět kafemlejnek, bude se to hodit. 

Toto je snad nejjednodušší model co jsem kdy stavěl. Je to jen krabička. Ikdyž i ta může pěkně zavařit. Návodné kresby jsou sice dost názorně zpracovány. Ale i tak síla internetu se nezapře. Takže jak bude čas a bude volno. určitě se podělím o další poznatky a fotky ze stavby. 

obrazek-whatsapp--2024-02-20-v-11.18.20_f0f14189.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.02.2024

Je to jednoduchá stavebnice, kterou bych si s radostí postavil znova. Přemýšlel jsem nad celou soupravou s parní lokomotivou. Vagon samotný je dobrý, návodné kresby jsou taky v pohodě. Takže model doporučuji určitě koupit. Jednoduchá skládanka pro dva večery... Protože z 90% je vše v laseru, tudíž se nemusí do samotné vystřihovánky zasahovat. Vagon bude vyveden v zelené staré barvě, oprýskaný... Ale lidi do něj dávat nebudu... Nemám moc rád války a válečné témata. 

29. 02. 2024

Další malý postup byl sice před týdnem, ale až teď sem dávám informace. Na vagonu je ještě dost práce. Je to celkem zajímavá zkušenost, kdy si člověk myslí, že je hotovo v jedné části a může se pustit do další. Ouha... musel jsem se vrátit zpět k podvozkům. Snad se do konce března už dočkáme dalšího postupu. 

img20240223123612.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. 06. 2024

Taková dlouhá doba uběhla... No a vagon je na světě hotov bez popisků. Popisky budou až časem. Ať nemám nějaký německý vůz mezi československými. Zase jako vždy jsem zkoušel něco nového. Zkouším všelijak stínovat. Tak aby to nevypadlo jak hračka. Vagon má spoustu možností využití. Já se přiklonil k zavřeným dveřím vozu. Ano ulehčil jsem si práci. Je to zajímavé sledovat jak se modely vyvíjejí. Jak se zdokonaluje jejich stavba a tvorba. ( nemyslím tím sebe ) .. Prostě jsem spokojený a doufám, že na nějaké z výstav udělá lidem radost vidět zase něco jiného než samá letadla a tanky. .. 

 

ODKAZ NA FOTKY: TADY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář